ראש בריא! גם אתם יכולים

כל הטיפים לשיער הראש גבות וריסים

טיפים לראש בריא יותר

האם הגבות שלכם מדוללות? האם נקודת הקרחת שלכם נהיית דלילה? האם אתם מוצאים יותר ויותר שיער בתעלת הניקוז, בכיור ובאסלה שלכם, יותר שיער ממה שאתם מצפים? אם כן, יכול להיות שהגיע הזמן שתשקלו לטפל בשיער שלכם לפני שאוזל הזמן.
ברור, מדע רפואי מסורתי, המשוחד לחברות תרופות גדולות, פיתח גלולות ועוד טיפולים רפואיים שלא עובדים שמזהמים את הגוף שלכם עם כימיקליים לא מסוננים. אתם יכולים להימנע מהתדרדרות הזו על ידי כך שאתם תשתמשו במוצרים טבעיים שייתכן שלא שקלתם כשזה מגיע לצמיחת שיער: שמן קיקיון.
זה נכון. בעוד שזה יכול להיות מעט מלוכלך יותר ממה שאתם רגילים אליו, שמן קיקיון הוכיח שיש לו הטבות לשיער ולגוף, כך שלא כדאי להתעלם מזה בגלל חוסר העקביות שלו.
כפי שצוין על ידי דנה נורק בבלוג שלה NaturalNews, שמן קיקיון יכול לעזור לצמיחה של ריסים וגבות.
“אני לראשונה מצאתי את שמן הקיקיון כתרופה לצמיחה מחדש של גבות דקות. אני מרטתי את גבותיי יותר מדי בשנות ה-90 בגלל  שזה היה הדבר המגניב, והן מעולם לא חזרו למה שהיו. זה הפך להכרחי עבורי לקשט אותן בעפרון  והתגעגעתי למראה הטבעי שהיה לי."
גבות בריאות וריסים ארוכים

בנוסף אנטי – פטרייתי

נורק גם ציינה שהיא קנתה שמן קיקיון מקורר, אורגני ונקי והתחילה להוסיף אותו לגבותיה כל ערב לאחר ששטפה את הפרצוף שלה. היא אומרת שכשלושה חודשים היא התחילה לשים לב לצמיחה מחדש של הגבות שלה, ובמידה ניכרת, ובנוסף החשכה שלהן, תוצאה שהיא אומרת שמגיעה משימוש לילי של שמן קיקיון.
אחרים גם העידו על תוצאות של צמיחת שיער מחדש משימוש בשמן קיקיון. לרוב שהוא משומש כחומר משלשל, טוען  “עולם בריא וטבעי”, שיש לו” מגוון רחב של הטבות בריאות אחרות, הכוללות הטבות רבות שליער ולצמיחה של השיער, בנוסף הטבות טיהור פנים בעזרת שמן, סימני מתיחה, שחורים ועוד.”
למה? מה גורם למוצר הזה להיות אפקטיבי בצורה כזאת אפקטיבית לתנאים האלה? כפי שנורק טוענת, אלה רכיבים של שמן קיקיון:
שמן קיקיון מכיל כמויות גדולות של חומצה ריסינית.  החומצה אפקטיבית  כחומר  נגד חיידקים ונגד פטריות. זה יכול לעזור לשמור כל פטרייה או חיידק ממניעה של צמיחת שיער. מאחר ושמן הוא מאוד עבה, זה יכול לעזור למנוע אובדן של שיער פשוט על ידי כך שהוא עוזר לכסות את השיער  ולהגן עליו מנשירה.
שמן קיקיון גם עשיר בחומצות אומגה 9, שעוזרות לטיפוח השיער  והזקיקים, ובנוסף לעור מסביב. שמן קיקיון מהווה יכולת אדירה להיות חודרני מאוד, וזה עוזר לספק את הפוריות שלו בצורה עמוקה לתוך הרקמות והזקיקים שמצמיחים שיער.

החלקת שיער חלק וצומח

בנוסף, שמן קיקיון מספק ברק חזק, כך שהוא גם יגרום לשיער שלכם  להיות קורן.  פשוט תזכרו שקצת מהשמן יכול ללכת רחוק, כך שעדיך להשתמש בכמות קטנה בכל פעם מאשר לשפוך את כל השמן על השיער בפעם אחת, אם אתם רוצים שיער חלק בצורה חלקה יותר.
אמנם, אם אתם משתמשים בשמן קיקיון כדי להצמיח שיער על הראש שלכם, הוא אמור להיות משומש כטיפול לקרקפת. זה יכול להיות קצת קשה, אמנם, בגלל העובי שלו. ייתכן שעדיך להוסיף אליו מעט שמן קוקוס, שמן משמש או כל שמן קל שבעזרתו אתם יכולים להעביר את שמן הקיקיון בצורה חלקה יותר.
“אם אתם פשוט מחפשים עזרה לנפח את השיער שלכם שמתדלל בקצוות שלכם, אתם יכולים להשתמש בשמן קיקיון טהור, עם יד קלילה ברור. עוד שימוש הוא  הוספה של השמן לגבות שלכם כדי לעזור לנפח ולחזק אותן, ובנוסף לעזור להן למנוע דילול,”
אומרת נורק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *